İçeriğe geç

ÖzÜ’de Hocaların Hocalarıyla Sohbetler’de konuk Prof.Dr. Erdoğan Teziç

by 27/02/2013

OzyeginÖzyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nin düzenlediği “Hocaların Hocalarıyla Sohbetler Serisi – I”in 1 Mart Cuma günkü konuğu Prof.Dr. Erdoğan Teziç olacak. 14.00-16.00 saatleri arasındaki sohbet Üniversite’nin Altunizade’deki kampüsünde gerçekleşecek.

Galatasaray Üniversitesi’nde Anayasa Hukuku hocam olan Prof.Dr. Erdoğan Teziç’le böyle samimi bir ortamda anayasa konusunda tartışabilecek olmak beni heyecanlandırıyor. Bilgisi, kavramlara hakimiyeti ve nezaketiyle bizi büyük ölçüde etkileyen Erdoğan Hoca’nın güncel anayasa konularındaki düşüncelerini ilk ağızdan öğrenmek bir şans olacak.

Etkinliğin afişi aşağıda, büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli.

HocalarinHocalariAFIS

From → Haberler

2 Yorum
  1. Katılmayı çok isterdim ama artık Serkan hocam bizim yerimize katılır ve gözlemlerini yazar. Böyle bir etkinliği düzenleyenleri öncelikle tebrik etmek gerekir. Ünver hocanın üniversitesine yeni bir soluk getirdiğinde şüphe yok.

    • Selamlar Veysel Hocam,

      Toplantıya katılsam bile not tutmayı düşünmüyorum. Çünkü birisinin kayıt oluyor olması sohbet ortamının samimiyetini bozabilir. Ama belki başka bir şekilde Erdoğan Hoca’nın düşüncelerini aktarma fırsatı bulabilirim. Gelişmelerden haberdar ederim 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: