İçeriğe geç

Bilgi Üniversitesi, Hukuk Fakültesi Öğrencileri İçin 16-24 Temmuz’da İnsan Hakları Hukuku Yaz Okulu Düzenliyor. Son başvuru: 17 Mayıs.

by 30/04/2019

insan_haklari_hukuku_yaz_okulu_v_mailing İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi, 16-24 Temmuz 2019 tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral İstanbul kampüsünde bir insan hakları hukuku yaz okulu düzenleyecek.

Bu sene beşincisi yapılacak yaz okulunda, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyeleri ve insan hakları alanında çalışan akademisyenler ve uygulayıcılar tarafından verilecek derslere Türkiye’deki üniversitelerin 2019-2020 güz döneminde 3. veya 4. sınıfta okuyacak olan ve 2018-2019 bahar döneminde 4. sınıfta okumakta olan Türkiye’deki hukuk fakültelerinin öğrencileri başvurabilir. Program yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvurularına açık değildir.

30 kişilik kontenjan sınırı olan yaz okulu ücretsiz ve katılımcılara sertifika da verilecek.

İlgilenen adayların doldurulmuş başvuru formunu ve öğrenci transkriptini (resmi not dökümü) seda.peker@bilgi.edu.tr adresine en geç 17 Mayıs 2019, Cuma saat 18:00’e kadar göndermiş olmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonraki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru formuna ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: