İçeriğe geç

Doğuş Üniversitesi’nde yaşam hakkı konferansı

by 23/11/2012

Doğuş Üniversitesi, Legal Yayıncılık işbirliğiyle İnsan Hakları Konferansları’nın ikincisini 10 Aralık 2012 Pazartesi günü düzenliyor. “Yaşam Hakkı” konulu konferans Doğuş Üniversitesi’nin Kadıköy-Acıbadem’deki kampüsünde K Blok – Gözaçan Kültür ve Sanat Merkezi’nde 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

İnsan Hakları Avrupa Mahkemesi’nden uzman hukukçuların da Strasbourg Mahkemesi’nin kararları üzerinden değerlendirmelerde bulunacağı konferansta  Prof.Dr. Sibel İnceoğlu, Prof.Dr. İştar Gözaydın, Prof.Dr. Zafer Üskül ve Doç.Dr. Zeynep Üskül Engin gibi önemli akademisyenler de konuşma yapacak.

Yaşam hakkı kavramının çok farklı açılardan inceleneceği bu önemli konferansı kaçırmamak lazım. Ben de gitmeyi düşünüyorum ancak gidersem de not tutmayacağım, haberiniz olsun 😉

Etkinliğin afişi şu şekilde:

From → Haberler

3 Yorum
  1. Sınavlardan başımızı kaldıramadığımız için üniversitemizin etkinliklerinden bir haberdarız. Önemli bir etkinlik zira, bende iştirak etmeyi planlıyorum.Yaşam hakkı en temel ve kutsal bir haktır.Geçenlerde bu konuyla alakalı bir yazı yazmıştım.Hatta ilgilisi varsa ilgili yazı için:http://www.tanikhukuk.com/Makale.php?m=179 bu linke girip okuyabilirsiniz.Saygılarımla

  2. Fatma Sağlam permalink

    Konferans için kayıt yaptırmamız gerkiyor mu acaba ve gerekiyorsa nasıl kayıt yaptırabilirim?

    • Kayıt yaptırılmasıyla ilgili bir bilgi yok, o yüzden gerekli olduğunu sanmıyorum. Ancak işinizi garantiye almak için linkini verdiğim Doğuş Üniversitesi’nin sayfasından telefon numarasını bulup arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: